Børnelopper på Gabels Torv.
Børnelopper på Gabels Torv.
Fra DKK 50,00
Sted
Dato
Beskrivelse
Skal i ha solgt ud af Børnelopperne - så er det lørdag d. 23. september det sker.
Friis Shoppingcenter og Lopper på Havnen holder i fællesskab Børnelopper på Gabels Torv i Aalborg. Her vil der fra kl 10-14 være 50 stande. En stand er 2x2 meter og koster 100kr - Leje af bord (180x70) koster 50,-
Parkering / Aflæsning Friis Shoppingcenters parkeringskælder Der vil være mulighed for parkering i Friis’ parkeringskælder, da det ikke er lovligt at tømme bilen foran Friis/Gabels Torv. Der er én times gratis parkering i Friis - Efterfølgende time koster 10,-
Her vil også fra kl 10-14 være muligt at få gratis ansigtsmaling - kom og være med til en hyggelig eftermiddag hvor børnenelopperne er i centrum.
Arrangør
Lokation
Friis Shoppingcenter, Gabels Torv, 9000 Aalborg
FAQ
-
Jeg har ikke modtaget min billet via e-mail. Hvad skal jeg gøre?
Det første du skal gøre, er at tjekke spam, uønsket post samt reklame mappen, da vi desværre nogle gange smide derhen. Det skyldes dine billetter er sendt som vedhæftet fil og det kan betrægtes som spam af nogle systemer. Alternativt kan du altid finde dine billetter ved at logge ind på din Billetto konto, som du kan tilgå via vores app eller browser. For mere hjælp, læs her .
-
Jeg ønsker at annullere min billet og modtage en refusion. Hvad skal jeg gøre?
De fleste billetter kan desværre ikke altid refunderes. Men du er altid velkommen til at kontakte arrangøren direkte, for at se om de er villige til at acceptere din forespørgsel om en refundering. Du kan kontakte arrangøren ved at klikke på arrangør og dernæst kontakt eller besvare din ordrebekræftelse. For mere hjælp, læs her .
-
Jeg har skrevet mig på ventelisten, hvad sker der nu?
Hvis flere billetter bliver tilgængelige, vil du få besked (via e-mail) sammen med de andre som er tilmeldt ventelisten. Det er efter først-til-mølle-princippet. For mere information, læs her .
-
Hvor finder jeg linket til et online event?
På ordrebekræftelsessiden ved genenmført køb eller på ordrebekræftelsen sendt til dig på mail. Normalt vil arrangøren af eventet oplyse dig om dette i din ordrebekræftelses email, som du modtager fra os, eller efter ordren er booket sende dig en email med de informationer du skal bruge. Du kan også læse event beskrivelsen, da de kan have oplyst det der, hvordan du får adgang til eventet. For mere information, læs her .
-
Hvad er en billetforsikring, og hvorfor skulle jeg have brug for det?
Med billetforsikringen har du mulighed for at modtage en refusion, ved nogle uforudsete hændelser gennem ERV. For mere information, læs her .
Børnelopper på Gabels Torv.
Fra DKK 50,00