Epigenetisk Healing
Epigenetisk Healing
Sted
Dato
Beskrivelse
Epigenetisk Healing
Som et tilbud til jer der har taget healingskurser hos mig eller andre, begynder jeg nu at tilbyde længere healingsforløb, hvor I vil blive undervist mere i at følge healingsflowet, optræne jeres færdigheder og bare heale en hel masse.
Epigenetisk-healing betyder at heale på de ting/temaer, som vi har med fra vores slægts oplevelser. De påvirkninger af sult, chok, afmagt mv som kan ligge fra slægten, men som ikke længere er aktuelt i vores nuværende liv. Det er en anden form for karmisk arbejde, som mere kan minde om familieopstilling, hvor tidligere familiemedlemmers temaer er arvet videre til dig, og via kontakt med afdøde familiemedlemmer, kan temaet forløses hos dig/din klient.
Forudsætninger: Du har taget healingskurser hos mig eller andre og er interesseret i at forbedre dig.
Du medbringer selv frokost, men der vil være lidt forskellig frugt, sødt og drikkevarer i løbet af dagen. Medbring også hjemmesko eller indendørs sko.
Ved afbud senest en ugen før start, refunderes alt tilbage, senere afbud bliver alt 1500 kr tilbageholdt.
- Pris: 4500,- på en gang eller 1000,- kr i depositum og 2 rater af 2000,- kr før undervisningsmodulerne.
- Tid: 30-31.marts og 28-29. april 2018 alle dage kl 10-16.
- Sted: Bonderup Gods
Arrangør
Lokation
Bonderup Gods, Bonderupvej 75, 4220 Korsør
FAQ
-
Jeg har ikke modtaget min billet via e-mail. Hvad skal jeg gøre?
Det første du skal gøre, er at tjekke spam, uønsket post samt reklame mappen, da vi desværre nogle gange smide derhen. Det skyldes dine billetter er sendt som vedhæftet fil og det kan betrægtes som spam af nogle systemer. Alternativt kan du altid finde dine billetter ved at logge ind på din Billetto konto, som du kan tilgå via vores app eller browser. For mere hjælp, læs her .
-
Jeg ønsker at annullere min billet og modtage en refusion. Hvad skal jeg gøre?
De fleste billetter kan desværre ikke altid refunderes. Men du er altid velkommen til at kontakte arrangøren direkte, for at se om de er villige til at acceptere din forespørgsel om en refundering. Du kan kontakte arrangøren ved at klikke på arrangør og dernæst kontakt eller besvare din ordrebekræftelse. For mere hjælp, læs her .
-
Jeg har skrevet mig på ventelisten, hvad sker der nu?
Hvis flere billetter bliver tilgængelige, vil du få besked (via e-mail) sammen med de andre som er tilmeldt ventelisten. Det er efter først-til-mølle-princippet. For mere information, læs her .
-
Hvor finder jeg linket til et online event?
På ordrebekræftelsessiden ved genenmført køb eller på ordrebekræftelsen sendt til dig på mail. Normalt vil arrangøren af eventet oplyse dig om dette i din ordrebekræftelses email, som du modtager fra os, eller efter ordren er booket sende dig en email med de informationer du skal bruge. Du kan også læse event beskrivelsen, da de kan have oplyst det der, hvordan du får adgang til eventet. For mere information, læs her .
-
Hvad er en billetforsikring, og hvorfor skulle jeg have brug for det?
Med billetforsikringen har du mulighed for at modtage en refusion, ved nogle uforudsete hændelser gennem ERV. For mere information, læs her .
Epigenetisk Healing
Fra DKK 1.000,00