KOM I BEDSTE FORM..NU
KOM I BEDSTE FORM..NU
Sted
Dato
Beskrivelse
FitClub - Vejle Level 10 .KOM I BEDSTE FORM
Level 10 Challenge Hold – 4, 2017
Kom og vær med til Level 10 Challenge i Vejle, og du konkurrerer om bedste resultat
Se 'Vilkår og betingelser' længere nede for at finde ud af hvordan du vinder! :D
På Level 10 Challenge i Vejle sørger vi for, at din træning bliver spændende, sjov og udfordrende på samme tid!
Vi træner udendørs.
Deltagerne bliver ikke blot udfordret fysisk, men også på viljen til at justere vaner og adfærd for at nå deres mål. :)
ALLE kan være med, uanset niveau, da øvelserne laves på tid og ikke på antal :)
Det vil sige at vi beder jer lave f.eks. mavebøjninger i 30 sekunder, og nogle kan tage 30 hvor andre kan tage 5.
Man gør bare sit bedste! :)
For 199 kr. i registrering får du en fuld pakke med:
- 6 træningsaftner
- Kropsscanninger 3 gange i forløbet (Hvor der måles fedtprocent, muskelmasse, body age m.m.)
- Ernæringsvejledning, måltidsplaner, support
- Facebookgruppe med inspiration, opskrifter og anerkendelser
- Præmie
- Træning hver onsdag fra 19.00 - 20.00
- Ernæringsshakes samt undervisning efter træningen.
Du får din første kropsscanning efter din tilmelding.
Du bliver scannet igen midt i forløbet og til slut, hvorefter vi holder afslutning anerkendelser af de flotte resultater.
Datoerne findes under ”vilkår & betingelser”, så du kan tilføje dem i din kalender.
Det er en del lettere og sjovere at forbedre sin livsstil sammen med andre .. :)
Du kan udfordre en eller flere venner, til at se hvem der forbedrer sig mest over 6 uger!
PRÆMIER:
For bedste resultat
- Største mængde fedt tabt
- Største øgede muskelmasse
- Bedste overall resultat
INDVEJNING OG REGISTRERING FOREGÅR PÅ FØLGENDE DATOER:
ONSDAG DEN 26. APRIL KL. 11-15
ELLER LØBENDE EFTER TILMELDING.
HVILKEN BILLET SKAL DU VÆLGE?
Er du i tvivl om noget?
Kontakt -person: kostvejleder Aase Jensen... til: 6064 9547
BEGRÆNSET ANTAL PLADSER TIL RÅDIGHED - DET ER FØRST TIL MØLLE !!
Eventet er arrangeret af selvstændige Herbalife medlemmer.
Der er ingen krav om brug af Herbalifes produkter for deltagelse, dog støttes ingen usunde KURE
Lokation
Helsegruppen , Hartmannsvej 7, 7100 Vejle
FAQ
-
Jeg har ikke modtaget min billet via e-mail. Hvad skal jeg gøre?
Det første du skal gøre, er at tjekke spam, uønsket post samt reklame mappen, da vi desværre nogle gange smide derhen. Det skyldes dine billetter er sendt som vedhæftet fil og det kan betrægtes som spam af nogle systemer. Alternativt kan du altid finde dine billetter ved at logge ind på din Billetto konto, som du kan tilgå via vores app eller browser. For mere hjælp, læs her .
-
Jeg ønsker at annullere min billet og modtage en refusion. Hvad skal jeg gøre?
De fleste billetter kan desværre ikke altid refunderes. Men du er altid velkommen til at kontakte arrangøren direkte, for at se om de er villige til at acceptere din forespørgsel om en refundering. Du kan kontakte arrangøren ved at klikke på arrangør og dernæst kontakt eller besvare din ordrebekræftelse. For mere hjælp, læs her .
-
Jeg har skrevet mig på ventelisten, hvad sker der nu?
Hvis flere billetter bliver tilgængelige, vil du få besked (via e-mail) sammen med de andre som er tilmeldt ventelisten. Det er efter først-til-mølle-princippet. For mere information, læs her .
-
Hvor finder jeg linket til et online event?
På ordrebekræftelsessiden ved genenmført køb eller på ordrebekræftelsen sendt til dig på mail. Normalt vil arrangøren af eventet oplyse dig om dette i din ordrebekræftelses email, som du modtager fra os, eller efter ordren er booket sende dig en email med de informationer du skal bruge. Du kan også læse event beskrivelsen, da de kan have oplyst det der, hvordan du får adgang til eventet. For mere information, læs her .
-
Hvad er en billetforsikring, og hvorfor skulle jeg have brug for det?
Med billetforsikringen har du mulighed for at modtage en refusion, ved nogle uforudsete hændelser gennem ERV. For mere information, læs her .
KOM I BEDSTE FORM..NU
Fra DKK 199,00