Gå til hovedinnhold
Event er avsluttet - Gikk du glipp av dette event? Sjekk ut disse andre events som skjer snart For tidligere eventsdetaljer, bare rull ned.

Laster ...

 
 

Andre arrangementer fra den arrangøren

Besøk hendelser på nytt

Laster ...

 
 

Laster ...

 
 

Arrangementer du ville elske

Laster ...

 
 

Oppdag i nærheten

  • Er du en arrangør?

    Maksimer suksessen for ditt event med Billetto - billettplattformen som hjelper deg med å selge flere billetter, markedsføre, og spare tid.

  • Ha’ det MAX. Et levnede foredrag, af Mette Oxholm

    Bruk kulturpass
    arrangementet ble avsluttet

    Ha’ det MAX. Et levnede foredrag, af Mette Oxholm

    Fra 350,00 DKK

    Sted

    Dato

    1. Mars 2018, 19:00 - 21:30
    Billetto Peace of Mind
    Stressfri booking: Billetto garanterer refusjon ved avlyste eventer. Les mer
    Betalingsmetoder akseptert:

    Beskrivelse

    Har du brug for et ordentligt skud glæde og en metode til altid at kunne finde den igen


    Har du lyst til at mærke lykken helt ind i maven!

    Vil du have et nemmere og sjovere liv!

    Vil du bekymre dig mindre og bare føle det hele lidt lettere!


    Så er Det festlige event Ha’ det MAX helt sikkert noget for dig.

    Er du klar til at prøve noget nyt, har du lyst til at fylde dit liv med energi og glæde og forøge din livskvalitet? Så skal du tage til Ha’ det MAX.

    Du får en fantastisk aften med masser af inspiration til at leve et lettere og gladere liv i flow. Du får redskaber til at lytte til din intuition, så dine valg bliver så meget nemmere at tage. Du skal forvente en aften, med gang i energien, hvor du får serveret metoder til at mærke, hvad der gør dig glad i låget.

    Du skal forvente formidling af brugbare teknikker, til et liv i flow.

    Du skal forvente at have en festlig og sjov aften, blandet med en godt portion indsigter til at berige dit liv.

    Del den gerne med kolleger, venner, eller familier. Der bliver helt sikkert noget at snakke om efterfølgende.


    Eventet egner sig også fremragende til at mindre firmaer kan deltage med sine ansatte. I det, at aftenens oplevelser vil give større sammenhold, samt redskaber til større glæde i løbet af arbejdsdagen


    Når du deltager i Ha’ det MAX bliver du inspireret af den professionelle clairvoyant, healer og coach Mette Oxholm. Hun inspirerer dig på bedste vis til at gå efter de indre og ydre tilstande, du ønsker. Du får en fantastisk sjov og lærerig aften på dine præmisser, hvor det handler om dig. Du får en goodiebag med redskaber til selvforkælelse, og fantastiske ting der kan hjælpe dig med at fastholde dit fokus på livsglæde, til en værdi af ca. 1000 kr. samt adgang til en lukket Facebook gruppe hvor der kan deles oplevelser fra eventet, og hvor du kan finde mere inspiration til et liv i flow med kontakt til din essens. Der serveres vand og frugt i pausen.


    En skøn person har skrevet :

    jeg har deltaget på Mettes kurser, samt været klient hos hende, hun er ekstremt inspirerende. jeg kan slet ikke vente med at deltage i Ha’ det max. Ved bare at jeg og mine veninder kan få en masse brugbart ud af det.Gør dig selv og din fremtid en tjeneste. Køb en billet til Mettes event.



    Arrangør

    Lokale

    Vejle kulturservice, Ved Anlæget 14, 7100 Vejle

    Hjelp - FAQ

    • Jeg har ikke mottatt billetten min på e-post. Hva gjør jeg?

      Først bør du sjekke reklame og søppelpost på din e-post. Billettene dine ble sendt som et vedlegg og kan ha blitt sortert som reklame hos noen e-posttjenester. Du kan også finne billettene dine på Billetto-kontoen din, som du har tilgang til i nettleseren eller i Billettos app. Les mer her dersom du trenger hjelp.

    • Jeg vil kansellere billetten min og få refusjon. Hva gjør jeg?

      Det er eventarrangøren som kan godkjenne refusjoner, og du bør ta kontakt med eventarrangøren for å diskutere hvilke alternativer som er tilgjengelig for deg. Du kommer i kontakt med arrangøren ved å svare på e-posten med ordrebekreftelsen eller ved å bruke skjemaet "Kontakt arrangøren" på arrangørens profil. Les mer her dersom du trenger hjelp.

    • Jeg har registrert meg på en venteliste. Hva skjer nå?

      Hvis flere billetter bli tilgjengelig, får du beskjed (på e-post) sammen med andre som også har registrert seg på listen. Her følger vi prinsippet "førstemann til mølla". For mer informasjon, klikk her.

    • Hvor finner jeg lenkene til netteventer?

      Sjekk siden eller e-posten med ordrebekreftelsen din. Vanligvis har arrangøren av eventet inkludert informasjon i ordrebekreftelsen, som sendes på e-post, eller så sender de gjerne en oppfølging på e-post med lenke til netteventet. Det kan også være lurt å lese eventets beskrivelse på Billetto, hvor eventets arrangør beskriver hvordan du deltar på netteventet. For mer informasjon, klikk her.

    • Hva er avbestillingsbeskyttelse, og hvorfor trenger jeg det?

      Med avbestillingsbeskyttelse har du rett til å kreve refusjon dersom det skulle oppstå uforventede eller uunngåelige omstendinger som kan komme i veien for din deltakelse på et event. For mer informasjon, klikk her.

    arrangementet ble avsluttet

    Ha’ det MAX. Et levnede foredrag, af Mette Oxholm